روشهای ارسال در فروشگاه مادیس

از آنجا که فروشگاه اینترنتی مادیس جهت ارسال سفارشات خود با شرکت پست قرارداد همکاری دارد، لذا به طور کلی سفارشات مشتریان از طریق پست و به دو روش زیر ارسال می شود:

ارسال با پست پیشتاز

هزینه ارسال 30000 تومان

پست پیشتاز یکی از سریعترین روشهای پستی بوده و هزینه ارسال سفارش از طریق پست پیشتاز در فروشگاه مادیس 30000 تومان می باشد. زمان تقریبی تحویل این روش بین ۱ الی ۴ روز کاری می باشد. (برای اکثر شهرهای بزرگ و مراکز استانها معمولا یک الی دو روزه تحویل می شود)

سفارش شما در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل پست می گردد. (در برخی اوقات بدلیل کندی سیستم پست و شلوغی حجم سفارشات ممکن است با یک روز تأخیر توسط پست ارسال گردد)

ارسال با پست عادی

هزینه ارسال 19000 تومان

پست عادی یکی از متداول ترین روشهای پستی بوده که اکثر فروشگاه های اینترنتی از آن استفاده می نمایند. هزینه پستی این روش در فروشگاه اینترنتی مادیس  19000 تومان می باشد. زمان تقریبی تحویل این روش بین ۳ الی ۷ روز کاری می باشد.

سفارش شما در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل پست می گردد. (در برخی اوقات بدلیل کندی سیستم پست و شلوغی حجم سفارشات ممکن است با یک روز تأخیر توسط پست ارسال گردد)

ارسال رایگان سفارشات در فروشگاه اینترنتی مادیس

ارسال رایگان

توجه: چنانچه خرید شما بیشتر از 500 هزار تومان بوده و پرداخت آنلاین داشته باشید، از تخفیف ویژه فروشگاه جهت ارسال رایگان با روش پست عادی بهره مند خواهید شد.

پست رستانت: برای شما که نمی خواهید سفارش را درب منزل تحویل بگیرید.

چنانچه تمایل ندارید بسته سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید و پستچی جهت توزیع به درب منزل مراجعه کند و یا چنانچه می خواهید سفارش را بعنوان هدیه به عزیزانتان اهدا کنید و نمی خواهید که بسته سفارش درب منزل توزیع شود و یا به هر دلیل دیگری، می توانید از پست رستانت استفاده کنید.

با توجه به اینکه مادیس با شرکت پست قرارداد دارد، در این روش ما سفارش شما را به شرکت پست شهرتان ارسال میکنیم و می توانید با کارت شنایی به پست مراجعه کرده و با استفاده از کد رهگیری که بعد از ثبت سفارش برایتان پیامک شده است، سفارش خود را تحویل بگیرید. برای استفاده از این روش هنگام ثبت سفارش در قسمت آدرس، بنویسید : ارسال به شرکت پست.

نکته مهم: چنانچه میخواهید سفارش شما از این طریق ارسال شود، فقط می بایست روش پرداخت آنلاین را جهت پرداخت سفارش انتخاب نمایید. پست رستانت بصورت پرداخت در محل ارسال نمی گردد.

ارسال با پیک موتوری

هزینه ارسال: وابسته به مسافت

مشتریان محترم مشهدی می توانند سفارش خود را از طریق پیک موتوری دریافت نمایند. فقط دقت داشته باشید که با توجه به متغیر بودن هزینه پیک، هزینه ارسال می بایست هنگام دریافت سفارش به پیک پرداخت نمایید.

این سفارشات هر روز عصر ساعت 16 به بعد ارسال خواهد شد. لذا سفارشات ثبت شده تا ساعت 15 همان روز و بعد از آن، روز بعد ارسال خواهد شد.

سفارشات فروشندگان

با توجه به اینکه فروشندگان مختلفی با مادیس همکاری نموده و محصولات خود را در فروشگاه مادیس قرار می دهند، بنابراین ممکن است در برخی موارد سفارش شما در قالب دو بسته مختلف ارسال گردد. چرا که ممکن است آماده سازی و بسته بندی محصولات توسط فروشندگان در روزهای خاصی از هفته صورت پذیرد.

بعنوان مثال فروشنده ای که فقط دو روز در هفته (یکشنبه و چهارشنبه) امکان ارسال دارد، چنانچه سفارش شما تا قبل از ساعت 12 شب روز شنبه ثبت شود، روز یکشنبه تحویل پست و ارسال خواهد شد. همچنین اگر سفارش شما تا قبل از ساعت 12 شب روز سه شنبه ثبت شود، روز چهارشنبه تحویل پست خواهد شد.

بنابراین اگر سفارش شما شامل چندین محصول بوده که برخی از آنها توسط فروشندگان بصورت مجزا ارسال گردد، سفارش در قالب دو بسته برای شما ارسال خواهد شد.

محصولات فروشگاه مادیس بصورت کلی در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش (و در برخی موارد 48 ساعت بعد) تحویل پست می شود. لذا در هنگام سفارش به این موضوع دقت نمایید و شرایط ارسال فروشنده را حتما در نظر داشته باشید.

تمام محصولات ارسالی تحت ضمانت فروشگاه مادیس برای شما ارسال خواهد شد.

هر گونه سؤال و یا ابهامی در مورد راهنمای سایز محصولات فروشگاه مادیس دارید، با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پیگیری نماییم.