از آنجا که فروشگاه اینترنتی مادیس جهت ارسال سفارشات خود با شرکت پست قرارداد همکاری دارد، لذا به طور کلی سفارشات مشتریان از طریق پست و به دو روش زیر ارسال می شود:

ارسال سریع و مطمئن سفارش

ارسـال با پست پیشتـاز

هزینه ارسال 8900 تومان

پست پیشتاز فروشگاه اینترنتی مادیسپست پیشتاز یکی از سریعترین روشهای پستی بوده و هزینه ارسال سفارش از طریق پست پیشتاز در فروشگاه مادیس 8900 تومان می باشد. زمان تقریبی تحویل این روش بین 1 الی 4 روز کاری می باشد. (برای اکثر شهرهای بزرگ و مراکز استانها معمولا یک الی دو روزه تحویل می شود)

اگه عجله ندارین!

ارسـال با پست عـادی

هزینه ارسال 5900 تومان

پست عادی فروشگاه اینترنتی مادیس

پست عادی یکی از متداول ترین روشهای پستی بوده که اکثر فروشگاه های اینترنتی از آن استفاده می نمایند. هزینه پستی این روش در فروشگاه اینترنتی مادیس 5900 تومان می باشد. زمان تقریبی تحویل این روش بین 3 الی 7 روز کاری می باشد.

توجه: چنانچه  خرید شما بیشتر از 100 هزار تومان بوده و پرداخت آنلاین داشته باشید، از تخفیف ویژه فروشگاه جهت ارسال رایگان با روش پست عادی بهره مند خواهید شد.

پست رستانت: برای شما که نمی خواهید سفارش را درب منزل تحویل بگیرید.

پست رستانت در فروشگاه مادیس

چنانچه تمایل ندارید بسته سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید و پستچی جهت توزیع به درب منزل مراجعه کند و یا چنانچه می خواهید سفارش را بعنوان هدیه به عزیزانتان اهدا کنید و نمی خواهید که بسته سفارش درب منزل توزیع شود و یا به هر دلیل دیگری، می توانید از پست رستانت استفاده کنید.

با توجه به اینکه مادیس با شرکت پست قرارداد دارد، در این روش ما سفارش شما را به شرکت پست شهرتان ارسال میکنیم و می توانید با کارت شنایی به پست مراجعه کرده و با استفاده از کد رهگیری که بعد از ثبت سفارش برایتان پیامک شده است، سفارش خود را تحویل بگیرید. برای استفاده از این روش هنگام ثبت سفارش در قسمت آدرس، بنویسید : ارسال به شرکت پست.

نکته مهم: چنانچه میخواهید سفارش شما از این طریق ارسال شود، فقط می بایست روش پرداخت آنلاین را جهت پرداخت سفارش انتخاب نمایید. پست رستانت بصورت پرداخت در محل ارسال نمی گردد.

فرایند ثبت و ارسال سفارش در فروشگاه مادیس

فرایند ثبت سفارش تا توزیع آن در یک نگاه:

ارسال با پیک درون شهری

این روش ویژه شهر مشهد بوده و سفارشات در همان روز به وسیله پیک موتوری، درب منزل تحویل شما خواهد شد. هزینه ارسال با پیک 6000 تومان بوده و این روش فقط ویژه پرداخت به روش آنلاین می باشد. سفارشات روزانه بین ساعت 17 تا 20 ارسال می شوند. لذا چنانچه سفارش تا قبل از ساعت 16 آن روز ثبت و پرداخت شود، در همان روز و بعد از آن، در روز بعد ارسال خواهد شد. همچنین روزهای تعطیل ارسال با پیک انجام نخواهد شد. دقت داشته باشید که برای نمایش و انتخاب گزینه ارسال با پیک در صفحه صورتحساب، می بایست حتما کد پستی ده رقمی خود را با ارقام انگلیسی و بدون خط فاصله در قسمت  کد پستی بنویسید.

پیک موتوری در فروشگاه مادیس

چنانچه نیاز به راهنمای بیشتری دارید به قسمت “پاسخ به سوالات متداول” مراجعه کنید.

اگر پاسخ سوال خود را در صفحه پاسخ به سوالات متداول پیدا نکردید، می توانید سؤال خود را در مورد روش های ارسال در فروشگاه مادیس از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پیگیری نماییم.

بسته بندی محرمانه سفارشات

با خاطری آسوده محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.