ارسال مطمئن سفارشات شما

ارسال با پست

هزینه ارسال ۸۵۰۰ تومان

از آنجا که فروشگاه اینترنتی مادیس جهت ارسال سفارشات خود با شرکت پست قرارداد امضا کرده است، لذا سفارشات مشتریان از طریق پست ارسال می شود. سفارشات پرداخت آنلاین با پست پیشتاز و هزینه ای معادل ۵۹۰۰ تومان ارسال شده و زمان تقریبی تحویل این سفارشات بین ۱ الی ۳ روز کاری می باشد.

سفارشات پرداخت در محل با پست عادی و هزینه ای معادل ۸۹۰۰ تومان ارسال شده و زمان تقریبی تحویل این سفارشات بین ۳ الی ۷ روز کاری می باشد. دقت داشته باشید که مبلغ ۳۰۰۰ تومان هزینه خدمات پستی پرداخت در محل به هزینه ارسال سفارش افزوده شده است.

پست عادی فروشگاه اینترنتی مادیس

توجه: چنانچه  خرید شما بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان بوده و پرداخت آنلاین داشته باشید، از تخفیف ویژه فروشگاه جهت ارسال رایگان بهره مند خواهید شد.

پست رستانت: برای شما که نمی خواهید سفارش را درب منزل تحویل بگیرید.

ارسال بصورت رستانت فروشگاه مادیس

چنانچه تمایل ندارید بسته سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید و پستچی جهت توزیع به درب منزل مراجعه کند و یا چنانچه می خواهید سفارش را بعنوان هدیه به عزیزانتان اهدا کنید و نمی خواهید که بسته سفارش درب منزل توزیع شود و یا به هر دلیل دیگری، می توانید از پست رستانت استفاده کنید.

با توجه به اینکه مادیس با شرکت پست قرارداد دارد، در این روش ما سفارش شما را به شرکت پست شهرتان ارسال میکنیم و می توانید با کارت شنایی به پست مراجعه کرده و با استفاده از کد رهگیری که بعد از ثبت سفارش برایتان پیامک شده است، سفارش خود را تحویل بگیرید. برای استفاده از این روش هنگام ثبت سفارش در قسمت آدرس، بنویسید : ارسال به شرکت پست.

نکته مهم: چنانچه میخواهید سفارش شما از این طریق ارسال شود، فقط می بایست روش پرداخت آنلاین را جهت پرداخت سفارش انتخاب نمایید. پست رستانت بصورت پرداخت در محل ارسال نمی گردد.

فرایند ثبت و ارسال سفارش در فروشگاه مادیس

فرایند ثبت سفارش تا توزیع آن در یک نگاه:

ارسال با پیک درون شهری

این روش ویژه شهر مشهد بوده و محصولات در کمتر از چند ساعت درب منزل تحویل شما خواهد شد. هزینه ارسال با پیک ۸۰۰۰ تومان بوده و پس از ثبت سفارش، برای ارسال آن هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد.

دقت داشته باشید که برای نمایش گزینه ارسال با پیک در صفحه جزئیات پرداخت، می بایست حتما کد پستی ده رقمی خود را با ارقام انگلیسی و بدون خط فاصله در قسمت  sکد پستی بنویسید.

ارسال با پیک فروشگاه مادیس

چنانچه نیاز به راهنمای بیشتری دارید به قسمت “پاسخ به سوالات متداول” مراجعه کنید.

اگر پاسخ سوال خود را در صفحه پاسخ به سوالات متداول پیدا نکردید، می توانید سؤال خود را در مورد روش های ارسال در فروشگاه مادیس از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پیگیری نماییم.

بسته بندی محرمانه سفارشات

با خاطری آسوده محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.