روشهای پرداخت در فروشگاه اینترنتی مادیس

پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی

تمام مشتریان و کاربران فروشگاه مادیس می توانند پس از ثبت سفارش خود، از طریق درگاه بانکی تعبیه شده در سایت (درگاه بانک ملت و آپ) که با هر کارت بانک عضو شبکه شتاب نیز قابل پرداخت است، اقدام نمایند. درگاه اینترنتی روشی راحت، امن و قابل پیگیری بوده و سهولت در دسترسی به آن باعث شده است تا اکثر کاربران این روش را ترجیح دهند.

– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت فروشگاه لباس زیر مادیس می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

الف- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

ب- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

ج- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

د- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت سفارش بصورت کارت به کارت

جهت سهولت مشتریان محترمی که قادر به پرداخت آنلاین نیستند، روش ثبت سفارش بصورت کارت به کارت فراهم شده است.

مشتریان گرامی می‌توانند در صفحه آدرس و مشخصات، روش پرداخت کارت به کارت را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایند. پس از ثبت سفارش، شماره کارتی جهت واریز نمایش داده خواهد شد. (این شماره کارت بصورت پیامک و ایمیل نیز برای شما ارسال خواهد شد)

نکته مهم اینکه در ثبت سفارش بصورت کارت به کارت، محصولات سفارش داده شده حدود 2 الی 3 ساعت برای شما رزرو شده و سفارش در وضعیت “در انتظار پرداخت و تأیید” خواهد بود. چنانچه مبلغ سفارش در این مدت واریز نگردد، سفارش بصورت خودکار لغو خواهد شد.

پرداخت سفارش بصورت نقدی درب منزل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش و نیز امنیت بالاتر روش های آنلاین، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،فروشگاه مادیس این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورت تمایل، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به مأمور پست پرداخت نمایند.

در این روش، مشتریان گرامی در مرحله آخر ثبت سفارش، می بایست گزینه “پرداخت در محل” را انتخاب کرده و سفارش را ثبت نمایند. (دقت داشته باشید که در این روش، سفارشات با یک الی دو روز تأخیر ارسال می شوند که این تأخیر به دلیل ثبت در سیستم شرکت پست می باشد)

تفاوت روش آنلاین با روش پرداخت در محل:

دقت داشته باشید که با پرداخت آنلاین اولاً از 5% تخفیف برخوردار خواهید شد و ثانیاً سفارش شما سریعتر ارسال می شود (روز بعد از ثبت سفارش). اما در روش پرداخت در محل، تخفیفی به سفارش شما تعلق نخواهد گرفت و همچنین سفارش شما با تأخیر یک الی دو روز ارسال می شود (به دلیل ثبت در سیستم مالی شرکت پست) و احتمال دیر رسیدن سفارش وجود دارد. همچنین در مورد سفارشات پرداخت در محل، چنانچه گیرنده در محل حضور نداشته باشد، معمولا سفارش به سرعت برگشت میخورد، اما در سفارشات نقدی، چنانچه گیرنده در محل حضور نداشته باشد، دو بار به آدرس وی مراجعه کرده و در صورت عدم حضور، سفارش به شرکت پست منتقل شده و به طور میانگین 10 روز در واحدی به نام باجه معطله نگهداری می شود تا گیرنده به پست مراجعه و سفارش خود را دریافت نماید.

با توجه به افزایش شدید هزینه های پستی، تا اطلاع ثانوی ثبت سفارش بصورت پرداخت در محل امکانپذیر نبوده و تنها به روش پرداخت آنلاین می توانید سفارش خود را ثبت نمایید. تمام تلاش خود را برای رایزنی با شرکت پست جهت حل مشکل به کار بسته ایم تا هر چه سریعتر دوباره امکان استفاده از سیستم پرداخت در محل را فراهم آوریم.

نکته مهم: در صورت وجود یکی از شرایط زیر، امکان ارسال بصوت پرداخت در محل وجود ندارد:

  • اگر آدرس شما مکان عمومی، دانشگاه، خوابگاه، سازمان ها، اداره ها و از این قبیل است، امکان ارسال پرداخت در محل وجود ندارد. به طور کلی جایی که پستچی می بایست برای تحویل سفارش، منتظر بماند و از طریق شخصی مانند نگهبان آن مجموعه به شما اطلاع داده شود، امکان ارسال بصورت پرداخت در محل وجود ندارد.
  • پست رسانت: چنانچه میخواهید سفارش شما به شرکت پست شهرتان ارسال شود تا خودتان با مراجعه به پست، آنرا دریافت نمایید، امکان ارسال بصورت پرداخت در محل وجود ندارد.
  • تحویل غیر از ساعات اداری: چنانچه میخواهید سفارش خود را در زمانهایی غیر از ساعات اداری (8 تا 14) دریافت نمایید، فقط می بایست بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت و پرداخت نمایید.
  • ناقص بودن آدرس: چنانچه آدرس شما فاقد کد پستی و یا شماره پلاک می باشد، می بایست سفارش خود را فقط بصورت آنلاین ثبت و پرداخت نمایید. (در اینصورت می توانید با نوشتن آدرس دقیق، کد پستی را بصورت یک عدد ده رقمی دلخواه مانند 1111111111 در قسمت مربوطه وارد و سفارش خود را ثبت نمایید، اما در روش پرداخت در محل می بایست کد پستی دقیق و با آدرس یکسان باشد)

هر گونه سؤال و یا ابهامی در مورد راهنمای سایز محصولات فروشگاه مادیس دارید، با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پیگیری نماییم.