پیگیری وضعیت سفارش در فروشگاه مادیس

آیکون پیگیری سفارش

جهت مشاهده وضعیت سفارش، لطفا شماره سفارش و ایمیل خود را وارد نمایید. شماره سفارش پس از ثبت سفارش به شماره همراه و همچنین ایمیل شما ارسال شده است.

آشنایی با وضعیت های مختلف سفارش

سفارش شما بعد از ثبت نهایی، وضعیت های مختلفی را خواهد داشت:

در حال پردازش: سفارش شما بعد از ثبت در این وضعیت قرار خواهد داشت. محصولات، روش ارسال، روش پرداخت و مشخصات ثبت شده، بررسی و تأیید خواهد شد. معمولا سفارشات پرداخت آنلاین در صورتی که مشکل خاصی در آدرس وجود نداشته باشد بطور خودکار تأیید شده و سفارشاتی که بصورت پرداخت در محل ثبت می شوند، ابتدا با مشتری تماس گرفته و سپس تأیید می شوند.

در حال آماده سازی: پس از تأیید، سفارش در سیستم حسابداری مادیس ثبت و به واحد انبار رفته تا محصولات آماده و بسته بندی شوند.

تکمیل و ارسال شده: پس از بسته بندی، سفارشات به شرکت پست تحویل داده شده و کد رهگیری برای شما پیامک خواهد شد. (معمولاً در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش، سفارشات تحویل پست می شوند)

لغو شده: سفارشات معمولا در چند حالت لغو خواهند شد:

  • سفارشات پرداخت در محلی که پس از تماس با مشتری، پاسخگو نباشند و یا آدرس و سایر مشخصات آن به نوعی ناقص باشد (جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارشاتی که بصورت پرداخت در محل قابل ارسال نیستند، اینجا کلیک کنید)
  • سفارشاتی که پس از ثبت، مشتری تماس گرفته و خود آنرا لغو کند.
  • سفارشاتی که توسط مشتریان بد حساب و یا به دروغ ثبت شوند (با آدرس های دروغین)

تحویل شده: سفارشاتی که با موفقیت به مشتری تحویل داده شده است.

مسترد شده: سفارشاتی که بر هر دلیلی برگشت خورده باشند.

 

رهگیری سفارش در سایت شرکت پست

برای رهگیری سفارش خود از طریق درگاه شرکت پست می توانید کد رهگیری پستی 20 یا 24 رقمی که به شماره همراه شما پیامک شده است را وارد نموده و مسیر مرسوله را پیگیری نمایید. (چنانچه جزئیات سفارش نمایش داده نمی شود، بر روی گزینه “مشاهده جزئیات کامل مرسوله” کلیک نمایید.)

وضعیت های مختلف سفارش در یک نگاه

پیگیری وضعیت سفارش در فروشگاه اینترنتی مادیس

در حال پردازش

سفارش شما بعد از ثبت در این وضعیت قرار خواهد داشت. محصولات، روش ارسال، روش پرداخت و مشخصات ثبت شده بررسی و تأیید خواهد شد. معمولا سفارشات پرداخت آنلاین در صورتی که مشکل خاصی در آدرس وجود نداشته باشد بطور خودکار تأیید شده  و سفارشاتی که بصورت پرداخت در محل ثبت می شوند، ابتدا با مشتری تماس گرفته و سپس تأیید می شوند.

در حال آماده سازی

پس از تأیید، سفارش در سیستم حسابداری مادیس ثبت شده و به واحد انبار رفته تا محصولات آماده و بسته بندی شوند.

تکمیل و ارسال شده

پس از بسته بندی، سفارشات به شرکت پست تحویل داده شده و کد رهگیری برای شما پیامک خواهد شد. (معمولاً در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش، سفارشات تحویل پست می شوند)

تحویل شده

سفارشاتی که با موفقیت به مشتری تحویل داده شده است.