پیگیری سفارش در فروشگاه مادیس

برای مشاهده وضعیت سفارش خود می بایست وارد سایت شوید.

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

سفارش شما بعد از ثبت نهایی، وضعیت های مختلفی را خواهد داشت:

در انتظار بررسی و تأیید: سفارش شما بعد از ثبت در این وضعیت قرار خواهد داشت. محصولات، روش ارسال، روش پرداخت و مشخصات ثبت شده بررسی و تأیید خواهد شد. معمولا سفارشات پرداخت آنلاین در صورتی که مشکل خاصی در آدرس وجود نداشته باشد بطور خودکار  و سفارشاتی که بصورت پرداخت در محل ثبت می شوند، ابتدا با مشتری تماس گرفته و سپس تأیید می شوند.

در حال آماده سازی: پس از تأیید، سفارش به واحد انبار رفته تا محصولات آماده و بسته بندی شوند.

تکمیل و ارسال شده: پس از بسته بندی، سفارشات به شرکت پست تحویل داده شده و کد رهگیری برای شما پیامک خواهد شد. (معمولاً در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش، سفارشات تحویل پست می شوند)

لغو شده: سفارشات معمولا در چند حالت لغو خواهند شد:

  • سفارشات پرداخت در محلی که پس از تماس با مشتری، پاسخگو نباشند و یا آدرس و سایر مشخصات آن به نوعی ناقص باشد (جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارشاتی که بصورت پرداخت در محل قابل ارسال نیستند، اینجا کلیک کنید)
  • سفارشاتی که پس از ثبت، مشتری تماس گرفته و خود آنرا لغو کند.
  • سفارشاتی که توسط مشتریان بد حساب و یا به دروغ ثبت شوند (با آدرس های دروغین)

تحویل شده: سفارشاتی که با موفقیت به مشتری تحویل داده شده است.

مسترد شده: سفارشاتی که بر هر دلیلی برگشت خورده باشند.


برای رهگیری سفارش خود از طریق درگاه شرکت پست نیز می توانید کد رهگیری پستی که به شماره همراه شما پیامک شده است را وارد نموده و مسیر مرسوله را پیگیری نمایید. (چنانچه جزئیات سفارش نمایش داده نمی شود، بر روی گزینه “مشاهده جزئیات کامل مرسوله” کلیک نمایید.)