فروشگاه اینترنتی لباس زیر مادیس

درباره ما – فروشگاه لباس زیر مادیس با تلاش شبانه روزی تیم فروش، پشتیبانی و فنی فروشگاه، با ترکیبی از جوانان مستعد و با همت، در  سال ۹۴ به صورت فروشگاه اینترنتی با اخذ مجوزات لازم از مراجع ذیربط راه اندازی شد. فروشگاه مادیس تمام سعی خود را بر این گذارده است تا حلقه اتصال مطمئنی بین تولید کننده و مصرف کننده محصولات لباس زیر ایجاد نموده و مشتری با خاطری آسوده محصولات مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نماید. (راهنمای خرید)

فروشگاه مادیس چندین راه دسترسی و ارتباطی برای مشتریان خود قرار داده است:

  •                سایت فروشگاه: www.madis-co-com
  •                کانال تلگرام فروشگاه: @madis_shop
  •                صفحه اینستاگرام فروشگاه: @madis_shop
  •                تماس مستقیم فروشگاه: ۰۹۳۰۲۹۱۴۷۶ – ۰۹۳۵۴۶۴۴۷۰

با چه ضمانتی؟

با توجه به نوع محصولات ارائه شده در فروشگاه مادیس، محدودیت های فراوانی در عرضه، تبلیغ، نمایش و سایر مسائل وجود دارد که خوشبختانهفروشگاه مادیس با اخذ مجوزهای لازم مانند نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت، مجوز لازم از اداره پست، شبکه بانکی و… این اطمینان را به مشتری خود می دهد که در مورد کیفیت محصول، روش ارسال، پرداخت و… با خاطری آسوده اقدام به خرید نماید.

محصولات از معتبرترین تأمین کنندگان لباس زیر در ایران تهیه شده و ضمانت کیفیت آنها کامل تأیید شده است.

چگونه؟

فروش محصولات فروشگاه مادیس به روش های مختلفی امکانپذیر است: خرید از طریق سایت و خرید به صورت مستقیم از طریق کانال تلگرام فروشگاه. در هر دو روش می توان خریدها را به دو صورتپرداخت نقدی و پرداخت در محل انجام داد و این امکان برای مشتری فراهم است که بتواند هزینه خرید خود را پس از تحویل کالا پرداخت نماید.

کجا؟

فروشگاه مادیس، فروشگاهی اینترنتی و آنلاین بوده و فروش حضوری ندارد. انبار فروشگاه در شهر مشهد مستقر می باشد. مادیس انواع روشهای ارتباطی را جهت تماس، سفارش و پشتیبانی فراهم نموده است:سایت فروشگاه، وبلاگ های فروشگاه، کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و تماس مستقیم با فروشگاه.

چه محصولاتی؟

در فروشگاه لباس زیر مادیس، همانطور که از نام آن پیداست، انواع لباس زیر در سه دسته زنانه، مردانه وبچگانه ارائه می شوند. که سهم لباس زیر زنانه بیشتر از دو دسته دیگر می باشد. لباس های زیر محصولات مختلفی را شامل می شود: ست، سوتین، شورت، لباس خواب، لباس راحتی (مردانه)، زیرپوش (مردانه و بچگانه)، تاپ شلوارک، لباس بادی، مایو و سایر اقلامی که مرتبط با این حوزه باشند.

حتما تاکنون برایتان پیش آمده است که در خرید لباس زیر با محدودیت روبرو شوید…

از خرید در مکان ها و فروشگاه های فیزیکی خجالت کشیده و نیاز به بررسی بیشتری دارید…

نمی توانید به راحتی با همسر خود ، مدل های مدنظر و مورد پسند خود و همسرتان را انتخاب نمایید…

در بعضی مواقع، همسر شما حتی اجازه ورود به فروشگاه را نداشته و شما می بایست به تنهایی اقدام به خرید نمایید…

همسر شما یا نباید شما را همراهی کند و یا می بایست مدت زمان زیادی را منتظر بماند…

اگر دختر جوانی هستید که هنوز ازدواج نکرده اید نیز، حتما با این مشکل برخورده اید که شرم و حیای شما اجازه بررسی برخی از مدل های لباس زیر را که دوست دارید، نمی دهد..

و ده ها مسأله و محدودیت دیگر….

پس چاره چیست!؟

فروشگاه مادیس تمام تلاش خود را کرده است تا شما بتوانید به راحتی و در کنار همسر خود انواع مدل ها و طرح های لباس زیر را مشاهده، انتخاب و در صورت تمایل خریداری نمایید. فروشگاه مادیس فروشگاهی خانوادگی است! تمام اعضای خانواده می توانند از آن دیدن نمایند. گرچه معمولا خانم ها بازدیدکننده اصلی آن هستند.

خانم های جوان نیز می توانند به راحتی خریدها و لباس زیر مورد نیاز خود را تأمین نمایند و هیچ محدودیتی نخواهند داشت.

فروشگاه مادیس در ارسال محصولات نیز توجه تمام و کمال را داشه تا ضمن حفظ کیفیت و مسایل بهداشتی محصولات، در فاکتور مربوط به خرید، از درج کلماتی مانند شورت، سو-تین و … خودداری کرده تا مشتریان عزیز به راحتی آنرا تحویل بگیرند.

امیدواریم لحاظات خوبی را در فروشگاه لباس زیر مادیس تجربه نمایید.