راهنمای سایز محصولات در فروشگاه مادیس

14 نشانه برای نامناسب بودن سایز سو-تین

انتخاب سایز مناسب

با توجه به تغییرات در سبک زندگی افراد و تغییرات شدید در بازارها و شیوه های خرید و تأمین محصولات مورد نیاز افراد، روش های سنتی به تدریج از صحنه رقابت حذف خواهند شد. بازار اینترنتی، فروشگاه های فضای مجازی و خرید آنلاین با سرعت زیادی در حال گسترش است. اما در خرید اینترنتی چند نقطه ابهام و مشکل وجود دارد که مشتری و مصرف کننده محصول را در شرایط عدم اطمینان از خرید خود قرار می دهد. مانند اطمینان به فروشنده، اطمینان از درگاه پرداخت، اطمینان از ارسال محصول مطابق با خواسته مشتری، و یکی از مهم ترین موارد (مخصوصا در مورد پوشاک) اطمینان از مناسب بودن سایز و اندازه محصول مورد نیاز است. به همین جهت، تیم پشتیبانی فروشگاه اینترنتی لباس زیر مادیس با جمع آوری اطلاعات دقیق و آزمایش آنها، شما را در انتخاب هر چه دقیق تر سایز مناسب خود جهت انتخاب لباس زیر مورد نیازتان راهنمایی می کند. هدف ما جلب اعتماد و رضایت مشتری و گسترش فرهنگ خرید اینترنتی است. این حق مسلم مشتری است که سایز مناسب خود را انتخاب کرده و محصول دقیقا همانی باشد که دوست داشته و سفارش داده است.

در ادامه، راهنمای سایز های محصولات مختلف ذکر شده که می توانید سربرگ مربوطه را انتخاب نمایید.

نکته مهم!

به خاطر داشته باشید که بهترین منبع برای تطبیق سایز خود با محصول مورد نظرتان، “مقــایـسه” می باشد.مقایسه محصولی مشابه که قبلا استفاده کرده اید، می تواند بهترین سایزبندی را به شما بدهد. به عنوان مثال مقایسه اندازه های ابعاد شورتی که در حال حاضر استفاده می کنید با شورتی که قصد خرید آنرا دارید، بهترین و دقیق ترین سایز بندی را به شما می دهد. در راهنماهای زیر تنها می توانید سایز استاندارد خود را پیدا کنید.

البته دقت داشته باشید که لباسهایی که در حال حاضر استفاده میکنید، جا باز کرده اند، لذا در حد 2 سانتیمتر باید این موضوع را در نظر داشته باشید.

نکته مهم تر!!

دقت داشته باشید که جداول مربوط به سایزبندی های مختلف که در ادامه این صفحه آورده شده است، “سایزبندی استاندارد” می باشد. شما با استفاده از این جداول میتوانید سایز استاندارد بدن خود را پیدا کنید. در صفحه محصولات، در قسمت راهنمای سایز، اندازه های واقعی لباس ها نوشته شده که می تواند به انتخاب راحت تر شما کمک نماید.

به عنوان مثال با اندازه گیری ابعاد شورت مطابق شکل و مقایسه آن با عکس راهنمای سایز محصولات که در صفحه هر محصول درج شده است، میتوانید سایز مناسب خود را سفارش دهید.

هر گونه سؤال و یا ابهامی در مورد راهنمای سایز محصولات فروشگاه مادیس دارید، با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پیگیری نماییم.