روش های ارسال در فروشگاه اینترنتی مادیس shipping methods

با توجه به اینکه فروشگاه مادیس جهت ارسال سفارشات با شرکت ملی پست قرارداد دارد، لذا به طور کلی در فروشگاه اینترنتی مادیس، سفارشات از طریق پست و در قالب دو روش زیر ارسال می شود:

ارسال با پست پیشتاز، ارسال با پست عادی، ارسال با پیک (ویژه شهر مشهد).

ارسال سریع ۴۸ ساعته

ارسال با پست پیشتــاز

هزینه ارسال ۹۰۰۰ تومان

پست پیشتاز یکی از سریع ترین روش های ارسال پستی در کشور است که فروشگاه مادیس با توجه به قراردادهای خود با شرکت پست، از این روش جهت ارسال سریع سفارشات استفاده می کند. پست پیشتاز معمولا بین ۲ تا ۴ روز کاری به طول می انجامد. (در اکثر اوقات برای مراکز استان و شهرهای بزرگ معمولا ۲ روزه تحویل می شود). هزینه ارسال با پست پیشتاز ۹۰۰۰ تومان بوده که بر عهده مشتری می باشد. (این مبلغ برای شهر مشهد ۷۵۰۰ تومان خواهد بود)

پست پیشتاز فروشگاه اینترنتی مادیس

ارسال معمولی؛ اگه عجله ندارین!

ارسال با پست عــــادی

هزینه ارسال ۶۰۰۰ تومان

پست عادی (یا سفارشی) یکی دیگر از انواع روش های ارسال پستی است که نسبت به روش پیشتاز هزینه کمتری را شامل می شود (۶۰۰۰ تومان). شما می توانید با انتخاب این گزینه، سفارش خود را ظر ف مدت ۳ تا ۷ روز کاری تحویل بگیرید. البته با توجه به نوع محصولات فروشگاه مادیس که برخی از اقلام قیمت های پایینی دارند و مشتریان نمیخواهند هزینه ارسال زیادی متحمل شوند، لذا این روش از محبوبیت بیشتری در بین مشتریان برخوردار است. (این مبلغ برای شهر مشهد ۵۵۰۰ تومان خواهد بود.)

پست عادی فروشگاه اینترنتی مادیس

توجه: چنانچه  خرید شما بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان بوده و پرداخت آنلاین داشته باشید، از تخفیف ویژه فروشگاه جهت ارسال رایگان با این روش بهره مند خواهید شد.

پست رستانت: برای شما که نمی خواهید سفارش را درب منزل تحویل بگیرید.

ارسال بصورت رستانت فروشگاه مادیس

چنانچه تمایل ندارید بسته سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید و پستچی جهت توزیع به درب منزل مراجعه کند و یا چنانچه می خواهید سفارش را بعنوان هدیه به عزیزانتان اهدا کنید و نمی خواهید که بسته سفارش درب منزل توزیع شود و یا به هر دلیل دیگری، می توانید از پست رستانت استفاده کنید.

با توجه به اینکه مادیس با شرکت پست قرارداد دارد، در این روش ما سفارش شما را به شرکت پست شهرتان ارسال میکنیم و می توانید با کارت شنایی به پست مراجعه کرده و با استفاده از کد رهگیری که بعد از ثبت سفارش برایتان پیامک شده است، سفارش خود را تحویل بگیرید. برای استفاده از این روش، یکی از روشهای پست عادی یا پیشتاز را در هنگام ثبت سفارش انتخاب کرده و در قسمت آدرس، بنویسید : ارسال به شرکت پست.

نکته مهم: چنانچه میخواهید سفارش شما از این طریق ارسال شود، فقط می بایست روش پرداخت آنلاین را جهت پرداخت سفارش انتخاب نمایید. پست رستانت بصورت پرداخت در محل ارسال نمی گردد.

فرایند ثبت و ارسال سفارش در فروشگاه مادیس

فرایند ثبت سفارش تا توزیع آن در یک نگاه:

ج) ارسال با پیک درون شهری

این روش ویژه شهر مشهد بوده و محصولات در کمتر از چند ساعت درب منزل تحویل شما خواهد شد. هزینه ارسال با پیک ۸۰۰۰ تومان بوده و پس از ثبت سفارش، برای ارسال آن هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد.

دقت داشته باشید که برای نمایش گزینه ارسال با پیک در صفحه جزئیات پرداخت، می بایست حتما کد پستی ده رقمی خود را با ارقام انگلیسی و بدون خط فاصله در قسمت  کد پستی بنویسید.

ارسال با پیک فروشگاه مادیس

چنانچه نیاز به راهنمای بیشتری دارید به قسمت “پاسخ به سوالات متداول” مراجعه کنید.

اگر پاسخ سوال خود را در صفحه پاسخ به سوالات متداول پیدا نکردید، می توانید سؤال خود را در مورد روش های ارسال در فروشگاه مادیس از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پیگیری نماییم.

بسته بندی محرمانه سفارشات

با خاطری آسوده محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.