روش های ارسال در فروشگاه اینترنتی مادیس shipping methods

با توجه به اینکه فروشگاه مادیس جهت ارسال سفارشات با شرکت ملی پست قرارداد دارد، لذا به طور کلی در فروشگاه اینترنتی مادیس، سفارشات از طریق پست و در قالب دو روش زیر ارسال می شود:

ارسال با پست پیشتاز، ارسال با پست سفارشی، ارسال با پیک (ویژه شهر مشهد).

ارسال سریع 48 ساعته

ارسال با پست پیشتــاز

هزینه ارسال 9000 تومان

پست پیشتاز یکی از سریع ترین روش های ارسال پستی در کشور است که فروشگاه مادیس با توجه به قراردادهای خود با شرکت پست، از این روش جهت ارسال سریع سفارشات استفاده می کند. پست پیشتاز معمولا بین 2 تا 4 روز کاری به طول می انجامد. (در اکثر اوقات برای مراکز استان و شهرهای بزرگ معمولا 2 روزه تحویل می شود). هزینه ارسال با پست پیشتاز 9000 تومان بوده که بر عهده مشتری می باشد.

پست پیشتاز فروشگاه اینترنتی مادیس

ارسال معمولی؛ اگه عجله ندارین!

ارسال با پست عــــادی

هزینه ارسال 6000 تومان

پست عادی (یا سفارشی) یکی دیگر از انواع روش های ارسال پستی است که نسبت به روش پیشتاز هزینه کمتری را شامل می شود (۶۰۰۰ تومان). شما می توانید با انتخاب این گزینه، سفارش خود را ظر ف مدت ۳ تا ۷ روز کاری تحویل بگیرید. البته با توجه به نوع محصولات فروشگاه مادیس، این روش از محبوبیت بیشتری در بین مشتریان برخوردار است.

پست عادی فروشگاه اینترنتی مادیس

توجه: چنانچه  خرید شما بیشتر از 100 هزار تومان بوده و پرداخت آنلاین داشته باشید، از تخفیف ویژه فروشگاه جهت ارسال رایگان با این روش بهره مند خواهید شد.

پست رستانت: برای شما که نمی خواهید سفارش را درب منزل تحویل بگیرید.

ارسال بصورت رستانت فروشگاه مادیس

چنانچه تمایل ندارید بسته سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید و پستچی جهت توزیع به درب منزل مراجعه کند و یا چنانچه می خواهید سفارش را بعنوان هدیه به عزیزتان اهدا کنید و نمی خواهید که بسته سفارش درب منزل توزیع شود و یا به هر دلیل دیگری، می توانید از پست رستانت استفاده کنید.

با توجه به اینکه مادیس با شرکت پست قرارداد دارد، در این روش ما سفارش شما را به شرکت پست شهرتان ارسال میکنیم و می توانید با کارت شنایی به پست مراجعه کرده و با استفاده از کد رهگیری که بعد از ثبت سفارش برای تان پیامک شده است، سفارش خود را تحویل بگیرید. برای استفاده از این روش، یکی از روشهای پست عادی یا پیشتاز را در صفحه جزئیات پرداخت انتخاب کرده و در قسمت آدرس، بنویسید که ارسال به شرکت پست.

نکته مهم: چنانچه میخواهید سفارش شما از این طریق ارسال شود، فقط می بایست روش پرداخت آنلاین را جهت پرداخت انتخاب نمایید. پست رستانت بصورت پرداخت در محل ارسال نمی گردد.

ج) ارسال با پیک درون شهری

این روش ویژه شهر مشهد بوده و محصولات در کمتر از چند ساعت درب منزل تحویل شما خواهد شد. هزینه این روش به طور ثابت برای تمام مناطق مشهد 8۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است و برای ارسال آن بعد از ثبت سفارش با شما هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد.

دقت داشته باشید که برای نمایش گزینه ارسال با پیک در صفحه جزئیات پرداخت، می بایست حتما کد پستی ده رقمی خود را با ارقام انگلیسی و بدون خط فاصله در قسمت کد بنویسید.

ارسال با پیک فروشگاه مادیس

چنانچه نیاز به راهنمای بیشتری دارید به قسمت “پاسخ به سوالات متداول” مراجعه کنید.

اگر پاسخ سوال خود را در صفحه پاسخ به سوالات متداول پیدا نکردید، می توانید سؤال خود را در مورد روش های ارسال در فروشگاه مادیس از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پیگیری نماییم.

بسته بندی محرمانه سفارشات

با خاطری آسوده محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .